A betiltott barackmag mint a rák ellenszere

hunza2-compressor.jpg

Egy egyszerű módszer, melyet minden próbálkozása ellenére a nyugati betegségipar sem tud ellehetetleníteni. Számomra azért is roppant hitelesek a B17 vitaminnal kapcsolatos információk a rák gyógyításával kapcsolatosan, mert a nyugati "orvostudomány" látványosan elkezdte üldözni, így szinte bizonyos a rák sejtekre gyakorolt hatása.

Nem szeretnék senkit sem arra buzdítani, hogy méregdrága készítményeket vásároljon, amikor egyszerű barackmag formájában is hozzájuthat a B17 vitaminhoz. Sajnos olyan szintem elterjedt probléma a rák kis-hazánkban, hogy már mindannyiunk ismeretségi körében előfordult. Ha megnézzük kik gyógyultak meg, és kik haltak meg benne, könnyedén felismerhetjük a mintát, miszerint az alternatív módszereket választók javarészt mind meggyógyultak, a vágóhídra vonulók pedig javarészt öt éven belül eltávoztak. Ennek a fő oka, hogy sajnálatosan azok közül akinek használt a kemoterápia, a mellékhatásában 80%-uk 5 éven belül meghal. Erről kötelesek lennének tájékoztatni az orvosok, de csak rákérdezés útján teszik meg, hiszen járulékot kapnak minden felírt kezelés után, és ha önszántukból tájékoztatnának, senki sem menne bele, egy ilyen kezelésbe, melynek a még gyakoribb mellékhatása az áttétképződés. Egyetlen ember haláltusája, melyet az onkológiai intézetek biztosítanak, 200.000.000,-Ft bevételt jelen a gyógyszergyáraknak, melyet a közös pénzünkből vesznek el, támogatás címszóval! A fegyvergyártás után közvetlenül ez a legnagyobb biznisz az egész világon. Nem összeesküvés elmélet, ez egy bárki számára leellenőrizhető tény. Pár éve Magyarországon kötelező kiadniuk a kezelés tényleges költségeiről szóló számlát a közintézményekben is. Az első egy-két évben még kérni sem kellett, a kezedbe nyomták minden kezelés után. Akkoriban egy fogászati kezelést követő kontrollvizsgálat, ami egy jódos gézdarab lecseréléséből és egy pillantásból állt, több mint 200.000,-Ft-ot kóstált. Ezt a példát csak azért említem meg, hogy lásd, ez a haramia álláspont az egész egészségügyet jellemzi. Ezek után megkérdezném, hogyan érné meg az egészségügynek, a gyógyszergyáraknak az, hogy mi egészségesek legyünk? Vagy, hogy a rák egyszerűen megelőzhető, vagy gyógyítható legyen? Főként, hogy azt is tudhatjuk, hogy a népesség csökkentés szántszándékukban áll a nagyvállalatok mögött megbúvó csoportoknak. Ez sem egy összeesküvés elmélet, ők maguk a szemedbe mondják.

Aki ezek után is öntelt arroganciával besétál a vágóhídra, nem mondom, hogy megérdemli a halált, de minden további nélkül számíthat rá. Ez pont ugyanolyan mint ha leugrana egy szikláról a gravitáció ismeretében.

Most, hogy ezt tisztáztuk már érthető miért nem ismeri el a nyugati orvoslás a B17 vitamint, és miért tiltották be rengeteg országban ezeket a készítményeket, melyeket továbbra sem javaslok, de a barackmagot, mely nagy mennyiségben tartalmazza a B17-vitamint, mértékkel történő fogyasztásra (max napi 10db-ot) nyugodt szível ajánlani tudom. De nézzünk meg egy cikket, mely bemutatja a hatásmechanizmusát.

 Laetril, B17-vitamin vagy barackmag a rák ellenszere

 

Az ausztrál sajtó megtelt Paul Reid esetével, aki miután diagnosztizáltak nála egy ritka, az orvoslás szerint gyógyíthatatlan lymphómát (a nyirokrendszert vagy a vérképző rendszert érintő rákos betegség), fogta magát, elhagyta a klinikát és meggyógyult. Ennek immár öt éve és azóta is vígan járja a vidéket és a b17 vitamin és a nyers ételek fogyasztásának népszerűsítésével foglalkozik.

A b17-vitamin – vagy ahogy azok nevezik, akik nem ismerik el vitamin mivoltát – a laetril körül van egy kis zűrzavar. Miközben teljesen ártalmatlan, a világ szinte minden fejlett országában betiltották már. Pár éve nálunk is. A kétkedők vagy az aggódók a cianid mérgezéstől féltik az egyébként halálos beteg rákos embereket, de mivel eddig egyetlen mérgezett esetet sem sikerült felmutatni, érdemes lenne tisztába tenni ennek a vegyületnek a helyzetét.

Reid saját elmondása szerint napi 30 keserű barackmagot eszik és mégsem kapott cianid mérgezést.

Miért csak a rákos sejteknek árt?

Az amigdalin négy anyagból álló vegyület. Két cukor. A harmadik a benzaldehid, a negyedik egy cianid. Igen, e két utóbbi egyenként is halálos méreg lenne, amennyiben nem valamihez kötve, hanem magában jutna az élő szervezetbe.

Ezzel a tulajdonságával a b17 vitamin nincs egyedül. Gondoljunk csak a konyhasóra (NaCl), amiből a klór felszabadulva komoly gondot okozna, de említhetnénk a mindenki által ismert B12 vitamint is, ami szintén egy ciánvegyület (cianokobalamin). Vegyük észre, hogy ezek a tápanyagok nem bomlanak fel a szervezetben. A só, amit ételeink ízesítésére használunk, sóként is távozik és szerencsére nem bomlik fel nátriummá és klórrá a sejtekben. Rendesen ez történik a laetrillel is.

A rákos sejtek máshogy használják fel a cukrot, mint az egészséges sejtek. Ez egy bizonyos erjedést jelent a normál oxigénes metabolizmus helyett. Az amigdalin két cukormolekulája miatt vonzó a cukorra éhes rákos sejtek számára. És a rákos sejt tartalmaz egy enzimet, a béta-glükozidázt, amit az egészséges sejtek nem.

Ez a zsákutca, ami miatt a rákos sejt csapdába esik. Az amigdalin bejut, a rákos sejt felbontja és szembe találkozik a két maradékkal, amik közül akár az egyik is a rákos sejt halálát okozná. Ez az a trükk, ami miatt az amigdalin csak a rákos sejteket pusztítja, míg a hagyományos kemoterápia egyaránt pusztítja a test minden sejtjét.

Ellenjavallat?

A cukor lehetővé teszi a rákos sejtek számára, hogy figyelmen kívül hagyják a laetrilt. Ezáltal túl sok lehet a véletlenül felbomlott laetrilből származó terhelés az egészséges sejtek számára. Ennek figyelmeztető jelei (hányinger, szédülés, fejfájás) jelzik, hogy ideje csökkenteni a laetril adagot vagy elhagyni a cukor (liszt) fogyasztását.

A cukor és a finomliszt az egyik legnagyobb probléma a rák kezelésekor és emiatt egyébként is célszerű lenne elhagyni. Amíg a sejtek csak a laetrilből jutnak minimális mennyiségű cukorhoz, általában mellékhatások nélkül fogyasztható.

A szintetikus b17 vitamin tabletták nem a legjobb megoldás. A keserű magok fogyasztása jobb minőséget és minden szempontból kisebb veszélyt, nem utolsó sorban kevesebb kiadást jelentenek.

Forrás: The Sydney Morning Herald

Fordította: naturhirek.hu

 

Sok cikket találsz a témáról az interneten, ha ez az írás felkeltette a figyelmed. Légy körültekintő minden helyzetben, hiszen csupán az életed múlhat a döntéseiden. Hosszú, egészséges, boldog életet kívánok neked!

 

vitamin-v17-v-kostochkakh.jpg